You are here: Home > Naujienos > Muziejų diena: nemokamas lankymas

Muziejų diena: nemokamas lankymas

Gegužės 18 d. minėdami Tarptautinę muziejų dieną kviečiame apsilankyti muziejuje nemokamai! 

Jus pasitiks nauja liaudies meno (audiniai  ir medžio skulptūros) paroda, o apsilankę ekspozicijose galėsite geriau pažinti Zarasų krašto istoriją ir paveldą, išeivijos dailininko Miko Šileikio kūrybą. 
Muziejus lankytojus priims nuo 8 iki 17 valandos.

Primename, kad muziejaus lankymo sąlygos karantino metu yra pasikeitusios.

Kviesdami apžiūrėti ekspozicijas ir saugodami Jūsų ir mūsų sveikatą bei vadovaudamiesi LR Vyriausybės nurodymais, prieš įeiant į muziejaus patalpas matuosime Jūsų temperatūrą. Prašome supratingumo: į muziejų nebus įleisti tie, kurių temperatūra aukštesnė nei 37,3 °C, arba asmenys, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų simptomų, tokių kaip sloga, čiaudulys, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas.

Į muziejų bus įleidžiami lankytojai, besilaikantys LR Vyriausybės nurodymų:

· Dėvintys apsaugines kaukes arba apsaugines veido priemones.

· Atvykę ne didesnėmis nei 5 asmenų grupėmis, išskyrus artimuosius giminaičius, įtėvius, įvaikius, globėjus ir rūpintojus.

 

Patekus į muziejaus patalpas prie įėjimo rasite dezinfekcinio skysčio, skirtą dezinfekuoti rankas. Kasoje lankytojai bus aptarnaujami po vieną. Apžiūrint ekspoziciją prašome laikytis rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo ir palaikyti 2 metrų atstumą nuo kitų lankytojų.

 

Lankytojų patekimas į muziejų gali būti ribojamas, jeigu jų bus daugiau ir negalėsime užtikrinti 10 kv. m. ploto, tenkančio vienam lankytojui. Tokiu atveju prašome palaukti, kol dalis lankytojų apžiūrės ekspoziciją ir išeis.

 

Iki karantino pabaigos muziejuje nerekomenduojame lankytis rizikos grupės asmenims – vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis.

Zarasų krašto muziejaus informacija